فروشگاه » خدمات جشن » شمع آرایی

شمع آرایی

0ريال
 
 
در طول قرن ها از شمع در مکان های مختلف استفاده شده است ، شمع هم در قشر مستمندان و هم در محافل ثروتمندان مورد استفاده قرار گرفته است ، در دنیای امروزه از شمع جهت زینت بخش شب نشینی ها و بزم آرایی ها بوده است .

بهتر است بدانید که شمع نهادی از سرسپردگی ، نمایش حالت عاشقانه ، نهادی از عشق و حالت شاعرانه دارد ، تشریفات آریا از شمع در مکان های مختلف مراسم و در بخش های خارج و داخل استفاده می شود و برای جلوه دادن بهتر و بیشتر مجالس خوشی ونشاط از شمع استفاده می شود .

هم چنین این تشریفات با طراحی زیبا شمع ها به روشن کردن محفل طرب و نشاط و خوشی مجالس شما با جلوه های زیبایی می پردازد .

شمع آرایی داخل و خارج سالن نیازمند یک فکر دقیق همراه با هنر خاصی می باشد که در کدام مکان ها به چه شکل نورآرایی انجام شود که تیم حرفه ای و مجرب تشریفات آریا تمامی این نکات را مد نظر گرفته و بهترین نورآرایی را برای مجالس شما ایجاد می کند .

امروز از شمع در مکان های مانند سالن پذیرایی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و تالارهای جشن عروسی بسیار استفاده می شود ، استفاده از شمع به تمامی مجالس نماد خاصی می بخشد ،از شمع های تزئینی امروزه بسیار استفاده می شود که برای دیزاین تالار عروسی و فشای جشن ها کاربرد دارد

استفاده از شمع های تزئینی در جایگاه عروس و داماد بسیار رایج است ، برای تزئین محوطه خارج از سالن و در بخش راهرو بسیار زیبا است که از شمع استفاده شود ، در قسمت ورودی در بخش سفره عقد ، میزهای میهمان و بخش های مختلف دیگر شمع آرایی کاربرد دارد .
بازگشت نظرات افزودن به لیست مقایسه
سبد خريد
 
0 مورد
 
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
 
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:
 
اطلاعات تماس
 
ارتباط سریع
 
وبلاگ هنرسیتی
آحرین اطلاعات و اخبار هنر سیتی را اینجا بخوانید
 
اطلاعيه ها
اطلاعيه هامرا از تغييرات محصول شمع آرایی آگاه كن.
 
رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش
 
تبلیغات
بیورر
طوبی
معجزه
 
آخرین اخبار
 
هنر سیتی